Gölge

HAKKIMIZDA

Üst Kısım

HAKKIMIZDA

Yanmar Endüstri ve Ticaret Anonim Şirketi, Yangın Güvenliği Teknolojisi konusunda ülkemizde ilk olarak NFPA ve/veya buna benzer uluslararası yangın kodlarına ve standartlarına uygun projelendirme, danışmanlık, malzeme temini, montaj ve yedek parça konularında 1978 yılından beri hizmet veren 1981 yılında isim değişikliği ile hizmete devam eden bir mühendislik ve taahhüt organizasyonudur.

YANMAR, konusunda eğitimli ve tecrübeli, bakım ve servis elemanları organizasyonu aracılığı ile müşterileri ile yaptığı bakım ve onarım sözleşmeleri doğrultusunda, Türkiye’nin her köşesinde acil servisleri de kapsayan periyodik hizmetlerini başarıyla sürdürmektedir.

YANMAR ülkemizde, yangın önleme ve korunma sistemleri konusunda 39 yılı aşkın tecrübe ile özellikle endüstriyel sektörde kendi konusunda binlerce uygulamayı başarı ile tamamlamıştır. Edinilen her tecrübe bir sonraki uygulamanın kabul edilebilir bir sebebi olmuştur.

YANMAR kurulduğu günden beri temsilciliğini yürüttüğü imalatçı firmaların gerek teknik, gerekse finansal disiplinini bozmadan günümüze kadar yurt içinde ve yurt dışında hizmetini sürdürmektedir.

YANMAR günümüze kadar edindiği 39 yılı aşkın teknik tecrübesine ilaveten, uzun yıllara dayalı temsilcilikleri ve onlardan aldığı teknik ve ticari destek sayesinde günümüzün zorlaşan şartlarında güvenirliğini korumaktadır.

YANMAR teknik proje dizayn mühendisliğini ve servis/bakım hizmet mühendisliğini gelişen teknolojiye paralel düzenli olarak gerek yurt dışı eğitimleri ve gerek bünyesinde yurt içi seminerleri ile geliştirerek müşterilerine ISO 9001:2008 Kalite Belgesi çerçevesinde hızlı, kayıtlarını koruyan ve etkili servisini sürdürmektedir.

YANMAR‘ın tüm yöneticileri, idari ve teknik grubu, içinde bulunduğumuz yüzyılda gelişen teknoloji ile birlikte Yangından Korunma Sistemlerinin artan önemi ve her geçen gün daha önemsediğimiz çevre faktörünün birleştirerek bu önemin bilincinde; müşterilerine en güvenilir ve müşterilerini ileriki yıllarda yalnız bırakmayan bir anlayışla 1978 yılından beri dizayn, projelendirme, sistem ve yedek parça temini, sistem montajı, bakım/servis konularında hizmet vermeyi hedef edinmiştir.